Loris Parfüm International Franchise Show London’daydı!


International Franchise Show, 12 yılı aşkın süredir gelişmekte olan binlerce girişimciyi mükemmel fırsatlarla buluşturmayı sürdürüyor. Bu sene 8-9 Nisan’da düzenlenen International Franchise Show, dünyanın dört bir yanındaki girişimciye kapılarını açarak, heyecan verici avantajlar sunan 250’den fazla markaya ev sahipliği yaptı.


Kendi işlerini kurmak konusunda heyecanlı ve istekli girişimcilerle buluşma şansını bulduğumuz bu büyük etkinlikte biz de Loris Parfüm olarak yer aldık.


Gelişmeye ve büyümeye devam eden sektörün tecrübeli kurumsal markalarından biri olarak francshiselarımıza sunduğumuz fırsatları detaylıca konuşup, yeni konsept mağazacılık anlayışımızı detaylıca anlattık. Yaklaşık 10 bin katılımcının yer aldığı etkinlikte Loris Parfüm olarak iş süreçlerine verdiğimiz destekleri, eğitim politikalarımızı ve ürünlerimizi anlatarak, girişimcilere ilham olmaya çalıştık.


Dış Ticaret ekibi ve Loris Parfüm Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu'nun da yer aldığı fuarda standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz.