Loris Parfüm Hakkında

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en çok tercih edilen parfüm markalarından biri olan LORİS, faaliyetlerine 2006 yılında başlamıştır. Parfüm ve yan ürünlerine odaklanan üretim süreçlerinin tamamı Sağlık Bakanlığı onaylarıyla gerçekleşmektedir. Türkiye ekonomisine üretim ve istihdam yaratarak katma değer sağlayan LORİS, yurt dışında ve içinde yüzlerce bayi kanalıyla büyümeyi sürdürmektedir.

2019 yılı başı itibariyle yurt içinde 200 ve yurtdışında 150 mağaza ile tüketiciye ulaşan LORİS, bu dev yapılanma sayesinde 1000’e yakın kişiye istihdam sağlamaktadır. 

İhracat kapasitesini de yıldan yıla artıran LORİS, tüm parfüm ve yan ürünlerinde Avrupa Birliği standartlarına uyumlu hareket etmekte, böylece tüm ürünlerinde yüksek kalite standardını yakalamaktadır.

2018 yılı itibariyle ARGE faaliyetlerine de ağırlık veren LORİS, INOLab markası adı altında yatırım yaptığı laboratuvarlarıyla ürün geliştirme konusundaki iddiasını artırmıştır.

LORİS Akademi’nin de tohumlarını 2018 yılında atan LORİS, tüketiciyle iletişim halinde olan tüm mağaza çalışanlarının aynı zamanda bir uzman olarak yetiştirileceği PARFÜMOLOJİ müfredatını özel olarak hazırlamıştır. Parfümoloji eğitimini tamamlayarak Parfümolog unvanı alan tüm çalışanlar, parfüm konusunda geniş bir bilgi ve birikime sahip olurken, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimlerini de en iyi biçimde sürdürecektir.

Kullanıcı mutluluğunu sağlayan ürünlerle Türkiye’de lider ve Dünya’da en çok tercih edilen yerel marka olma vizyonuyla çıktığı yolda istikrarlı bir biçimde yürüyen LORİS’in 2023 hedefi, yurt içinde ve dışında toplam 600 mağazaya ulaşmaktır.


LORİS AKADEMİ VİZYONU

Kendi alanının en saygın eğitim girişimi olarak, çalışmalarını akademik bir platforma taşımak ve insana değer katmak.

LORİS AKADEMİ MİSYONU

Dünyanın kokladığı kokuları satarken, çalışanlarımızı dünyanın bilgi ve birikimiyle donatacağız. 

Loris Akademi Eğitimleri

En iyi perakende, üretim ve satış eğitimi uzmanlarından alınan girdilerle tasarlanmış bir akademik eğitim olan, katılımcılara koku endüstrisindeki yüksek performans ve profesyonel performans standartlarını belirlemek ve sürdürmek için gerekli temel becerileri açık ve kapsamlı bir şekilde anlamalarını sağlar.