Loris Mağazacılık Eğitimi


Tarih: 20.12.2018

Yer: Gebze / Kocaeli

Mağazalarımızda müşterilerimizle yüz yüze iletişim kuran satış danışmanlarımızın, aynı zamanda yaptıkları işte birer uzman olarak eğitim almaları, kurumsal kültürümüzde yerleşmesini arzuladığımız önemli bir iş hedefidir. Bu hedefe ulaştığımızda, müşterilerimizin parfüm ile ilgili tüm sorularını yanıtlayabilecek kapasitede bir ekibe sahip olurken, çalışanlarımızı da uluslararası standartta bir donanıma sahip kılmış olacağız.

Parfümologlar öncelikle LORIS markasını çok iyi tanır, markamızın hedeflerini, sorumluluklarını ve markamıza değer katacak faktörleri net olarak bilirler.

Yetkinliklerimize, kurumsal kültürümüzün yapıtaşlarına ve kurumsal değerlerimize hakimdirler ve bu değerlerin müşterilerimize yansıtılması konusunda aktif olarak görev alırlar.

Parfümoloji eğitimleri aynı zamanda temel koku eğitimlerini ve LORIS Parfüm’ün ürün skalasını ve ürün bilgilerini de ayrıntılı olarak kapsamaktadır. Mağazalarımızdan içeri giren her müşterinin kokulara ve LORIS Parfüm ürünlerine yönelik sorularını bilgi ve eğitimleri sayesinde doğru olarak yanıtlarlar. Benzer ürün ve markalardan LORIS Parfüm’ü ayıran en önemli fark parfümologlarının bilgi ve vizyonudur.

LORIS Parfüm mağazalarının kurumsal standartları, ürün dizilimleri ve mağazalarda çalışan ekibin giyim standartları eğitimin önemli bir parçasını oluşturur.

Parfümoloji eğitiminin bir diğer önemli başlığı, LORIS Parfüm’ün bir perakende satış kanalı olmasından kaynaklı mağazacılık eğitimleridir. Perakendeciliğin temel tanımlarından başlamak üzere, mağaza açılış kapanış standartlarına, mağazacılıkta karlılık, verimlilik, kampanya yönetimi, stok yönetimi ve ürün siparişine dek geniş bir skalada mağaza yönetimi modülü tamamlanır.

Markalarına, koku ve parfüm bilgisine ve nihayetinde mağazacılık konusuna ayrıntılı bir biçimde hakim olan LORIS Parfümologlarının eğitimlerinin son aşaması, müşteri ilişkileri yönetimi, satış eğitimi, işe liderlik edebilmelerini sağlayan bilgiye ulaşmaları ve satışı en iyi biçimde sonlandırmalarını sağlayan taktiklerin verilmesidir.